Posted by admin | January - 23 - 2018 | Comments Off

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w szybki sposób usuną Twoje bolączki i wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wroclaw

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.